hosting - domeny - kreator stron

Kopie zapasowe

Tworzenie kopii zapasowej

 

Aby utworzyć kopię zapasową swoich danych, w Panelu Admina przejdź do strony "Funkcje zaawansowane > Utwórz / Przywróć kopię zapasową"

Wybierz elementy mające wchodzić w skład kopii zapasowej z poszczególnych grup: 

  • Dane strony internetowej
  • Adres E-mail
  • FTP
  • Bazy danych

 

Ze względu na to, że tworzenie kopii dodatkowo obciąża serwer, tworzenie ich możliwe jest w godzinach od 17.00 do 5.00 rano.

 

Kliknij przycisk "Utwórz kopię zapasową" znajdujący się na dole strony.

 

Kopie zapasowe

 

Tworzenie kopii zostanie dodane do kolejki na serwerze. Po ukończeniu procesu zostanie wysłana wiadomość na e-mail właściciela konta na serwerze. Plik kopii przechowywany jest na serwerze. Można go również pobrać na swój lokalny komputer. W tym celu na stronie "Funkcje zaawansowane > Utwórz / Przywróć kopię zapasową"  kliknij w przycisk  "Przywróć kopię zapasową". Na kolejnej stronie znajdziesz odnośnik "Lista kopii zapasowych" prowadzący do folderu z wykonanymi kopiami.

 

Kopie zapasowe

 

Przywracanie kopii zapasowej

 

W dolnej części strony  "Funkcje zaawansowane > Utwórz / Przywróć kopię zapasową" wybierz plik z kopią przy pomocy rozwijanej listy.

 

Na kolejnej stronie wybierz elementy które mają być przywrócone, a następnie kliknij "Przywróć zaznaczone elementy"

 Kopie zapasowe

Możesz wgrać kopię z dysku. W tym celu  kliknij w przycisk "Lista kopii zapasowych" i przy pomocy wbudowanego menadżera plików wgraj kopię na serwer, po czym będziesz mógł ją przywrócić.