Szybki i niezawodny hosting

Hosting WordPress w pvi.pl

Uruchom stronę w przeciągu minuty. Pracuj na szybkich serwerach. Powierz nadzór doświadczonym administratorom.
Ciesz się swoją stroną!

Wystartuj z pvi.pl!

Startujesz ze swoją firmą? Przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowy rabat na kolejny rok! Szczegóły w zakładce Promocja dla nowych firm.

System Wordpress znają  wszyscy administratorzy stron www.   Dzięki prostocie obsługi znalazł on uznanie  większości posiadaczy stron informacyjnych i blogów.  Obecnie jest to najbardziej popularny system do zarządzania treścią stron internetowych na świecie.

 

Dlaczego warto utrzymywać stronę WordPress w pvi.pl?

  •  Twoje konto obsługują szybkie, niezawodne serwery z dyskami SSD współpracujące z macierzą dyskową SSD/SAS/ SATA, dzięki czemu Twoja strona pracuje z maksymalną prędkością. Nie musisz już wybierać pomiędzy szybkością a pojemnością konta.
  • instalacja WordPressa odbywa się „1 kliknięciem” – w Panelu Admina znajdziesz zakładkę: Instalator aplikacji, za pomocą którego uruchomisz stronę w ciągu minuty.
  • każdą domenę możesz zabezpieczyć darmowym, automatycznie odnawianym certyfikatem SSL Let's Encrypt, który uruchomisz poprzez jedno kliknięcie.
  • gwarantujemy bezpieczeństwo danych – serwery znajdują się w profesjonalnym toruńskim centrum danych DataCenter. Codziennie wykonujemy kopie zapasowe do zewnętrznej lokalizacji, a punkty przywracania przechowujemy przez 14 dni.
  • opiekę nad Twoim hostingiem sprawują doświadczeni administratorzy, przez co zapewniamy solidne wsparcie techniczne, pomagamy również przenieść blog z innego serwera – do trzech domen bezpłatnie!
  • możesz zarządzać swoimi usługami z komórki lub tabletu dzięki nowoczesnemu Panelowi Klienta i Panelowi Admina.
  • oferujemy wysoką jakość w rozsądnej cenie.

 

Jak uruchomić stronę na WordPress'ie w pvi.pl?

Wszystkie pakiety hostingowe oferują opisaną powyżej funkcjonalność. Zamów hosting, skonfiguruj domenę, zainstaluj WordPress w Panelu Admina, ciesz się swoją stroną! W zakładce Pomoc, znajdziesz niezbędne informacje.  Zawsze możesz skontaktować się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Zamów hosting lub testuj przez 14 dni
bez zobowiązań

 

ZAMÓW lub TESTUJ